BİZ KİMİZ

1996 yılında 13 yaşında kuaförlüğe başladı. 2008-2012 yılları arasında Türkiye’de dönemin en popüler kuför markalarından birinde kariyer basamaklarını tırmanmaya devam etti ve kurumun en genç yöneticilerinden biri olma başarısını gösterdi.

2009 yılında girişimci tarafı ağır basan Ramazan GÖREN, gençlerin ilgi gösterdiği yeni nesil bir marka ile yola devam etmeye karar verdi. İlk açılışını yaptığı Florya’ da kısa dönem içerisinde ekibi ile yakaladığı başarıyla büyüyen İNTER KUAFÖR müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu dönemde Ombre uygulamasına getirdiği yeni yorum ile tanınmaya başladı ve Ombre uygulamasından yola çıkarak kattığı farklı yorumlarla yıllar içinde Brushlight, Facelight, Sombre, Sunkissed gibi birçok renklendirme tekniği geliştirdi. Yenilikçi uygulamaları, konusunda “trend öncüsü” olarak konumlanmasını sağladı. Sonraki yıllarda bu uygulamaların arasına transparan boya, pigmentasyon gibi farklı tekniklerin yanı sıra Desert Red, Toffee Brown, Kurşuni gibi özel renk karışımları, Ghost Cut gibi özel kesim metodları ve son olarak Sakinleştirici Bakım adında yeni nesil bir saç bakım terapisi eklenmiştir.

Tüm bu geliştirilen uygulamaların arkasında yatan vizyon ise Ramazan GÖREN mesleğinde alışılmış olanın aksine müşterisini kuaför bağımlısı yapmayan yeni bir kuaför anlayışı arayışından ortaya çıktı. Olabildiğince az kimyasal işlem, kimyasal işlem gerektiren uygulamalarda ise olabildiğince sağlıklı içerik kullanımı ile saça zararı minimuma indirmeye hedeflerken bir taraftan da kullanımı en uzun süreye çıkarma arayışı her gün büyüyen müşteri kitlesine güven aşılamıştır.

Zanaatımız “İnsanları Mutlu Etme” Sanatıdır.